zegary ścienne do salonu

Posted on Posted in dekoracja, ściany, sypialnia

Zdołałoby się wydawać, że ściany w sypialni nie wymagają ozdabiania, bo przebywamy tam niemal wyłącznie idąc spać. Nic bardziej błędnego – w ładnie zaaranżowanym wnętrzu przyjemniej się zasypia!
Bez względu na to, jakie warianty wykończenia ścian w pokoju sypialnym bierzemy pod uwagę, najczęściej chodzi nam o ściane za łożem (za jego podgłówkiem). Dlaczego? Ponieważ zazwyczaj stawiamy łóżko w taki sposób, by wchodząc do pomieszczenia zobaczyć je w pełni, a co się z tym wiąże – układamy pokój tak, by ozdoby skupiały się wokół niego – a wszystko było widoczne przez otwarte drzwi z korytarza.http://dekoracjawdomu.pl/ W jaki więc sposób upiększyć ściany w pokoju sypialnym?
Ściana w sypialni zamalowana farbą
Malowanie farbami to najprostszy a także najszybsza metoda na ich wykończenie – o ile oczywiście malujemy całą ściane tym samym kolorem (lub nawet każdą ze ściany różnym, lecz bez podziałów w obrębie jednej płaszczyzny). Jakie odcienie jest dobrze wybierać do pokoju sypialnego? Jaskrawe i stonowane, które|jakie będą sprzyjały wypoczynkowi? Nie do końca – to, w jakim otoczeniu czujemy się odpowiednio, jest bowiem sprawą indywidualną i nie powinniśmy w tej sprawie ustępować uciskom. W momencie cenicie wnętrza pastelowe – pomalujcie sypialnię pastelami, jeśli od zawsze marzyliście o czarnej ścianie za łożem – także wypada się tego trzymać. Tylko w kwestii czerwonego koloru sugerowalibyśmy używanie go z umiarem – dowiedziono, że przebywanie w pokojach o czerwonych ścianach wzbudza agresję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *