worki pod oczami zabieg

Posted on Posted in medycyna, zdrowie i uroda

wampirzy lifting, jest metodą z obrębu medycyny estetycznej, polegającą na wstrzyknięciu w skórę pacjenta osocza otrzymanego z jego własnej krwi. Procedura ta stosuje oczywistą umiejętność człowieka do regeneracji.
Wampirzy lifting – co to takiego

Przed przystąpieniem do wykonania wampirzego liftingu pobiera się krew od pacjenta, i po pewnym czasie odwirowuje w szczególnej maszynie, żeby oddzielić osocze. Na miejsce zabiegu nakłada się krem znieczulający. W następnej kolejności osocze wprowadzane jest procedurą mezoterapii igłowej, tym samym za pomocą iniekcji. Wolno je wprowadzać na większym obszarze czy też mniejszym. W miejscu nakłucia aktywizowane są procesy odbudowy, wskutek tego między innymi synteza włókien kolagenowych, dzięki czemu cera staje się wyraźnie jędrniejsza, gładsza oraz bardziej naciągnięta.
Choć zazwyczaj wampirzy lifting przeprowadzany jest jako zabieg odmładzający, nie ma ścisłej reguły, która mówiłaby, w jakim wieku wykonać wampirzy lifting ma on także działanie profilaktyczne.
Osocze bogatopłytkowe, jak żadna inna substancja , działa stymulująco na komórki skóry. Pacjenci notorycznie sprawdzają, azaliż jest bolesny. Nie jest najprzyjemniejszy, albowiem preparat podaje się głębiej, jednak jest skuteczny w wielu kłopotach, nie tylko cery twarzy i przy łysieniu mówi doktor, anestezjolog oraz doktor medycyny , jakiego pytamy o elementy tego zabiegu oraz realne skutki.
Biostymulacja skury za sprawą osocza bogatopłytkowego wyzyskuje zdolności komurek do regeneracji. Dzieje się tak, dzięki działaniu własnych czynników przyrostu komórek macierzystych, jakie są zawarte w osoczu. Stosując je dopuszczamy sygnał komórkom własnego organizmu oraz stymulujemy je do rewitalizacji. Płytki krwi aktywizują fibroblasty do zawiązywania nowego kolagenu, pobudzą celi macierzyste do namnażania i wspierają przebieg zawiązywania nowiutkich naczyń krwionośnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *