usuwanie zmarszczek

Posted on Posted in medycyna, zdrowie i uroda

Niesłychanie efektywnym oraz natychmiastowym w działaniu preparatem stosowanym w zabiegach likwidowania zmarszczek jest kwas hialuronowy, substancja naturalnie występująca w ludzkiej cerze. Na skutek posiadanym cechom zatrzymującym wodę, wpływa na utrzymanie odpowiedniego nawodnienia oraz jędrności tkanek. Niestety wraz z wiekiem w skórze zaczyna go brakować, czego efektem są pogłębiające się zmarszczki. usuwanie zmarszczek polega wskutek tego na uzupełnieniu zaginionego w skórze kwasu hialuronowego.
Z biegiem lat zwyczajne proce fizjologiczne ulegają systematycznym zaburzeniom, i ich widzialnym efektem są zmarszczki będące nierzadko przyczyną niskiej samooceny oraz złego samopoczucia. Cera traci elastyczność, napięcie, wiotczeje przede wszystkim wskutek utraty wody i uszkodzenia włókien kolagenowych, spadku produkcji elastyny i substancji nawilżających. Z przeciekiem lat maleją również procesy regeneracyjne nowe komórki powstają coraz wolniej, kończy się tworzenie włókien kolagenowych. Całość powoduje, że w niektórych miejscach cera przestaje być dość napięta, co objawia się tworzeniem zmarszczek oraz uwidacznianiem linii mimicznych. Elementami, które dodatkowo ożywiają przebieg starzenia się skóry są uwarunkowania genetyczne, zmiany hormonalne, stres, dieta uboga w składniki mineralne, promieniowanie UV, palenie papierosów.
Gdy styczność ze zmarszczkami grawitacyjnymi, do walki wkracza sprzęt ujędrniający skórę bowiem dzięki niemu odwracamy działanie grawitacji czy też wypełniacze tkankowe. Nie ma się czego obawiać myśląc o usuwaniu zmarszczek takimi metodami. Wypełniacze to gęsty kwas hialuronowy a wobec tego składnik fizjologicznie występujący w naszej skórze, jaki podaje się w miejsce wgłębienia skóry tak aby ją podnieść. To uniesienie powoduje spłycenie zmarszczki oczywiście na pewien określony czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *