Usługi

Ciekawe strony internetowe w oparciu o marketing internetowy to nie lada wyzwanie.

Muszą one być estetyczne, przejrzyste i oryginalne, by wyróżniały się na tle miliona innych stron, w tym pomoże nam agencja marketing internetowy

Pierwsze na co zwraca uwagę klient po wejściu na stronę to grafika – strona musi być ładna, ale nie przesycona obrazkami, by nie odwracać zbytnio uwagi od tekstu. Zdjęcia to tylko dodatek, zresztą zbyt duża ilość animacji czy innych banerów spowolniłoby ładowanie strony.

costam

Kolejną kwestią jest menu, które umożliwia dostęp do poszczególnych treści. Jeżeli menu jest dobrze wykonane jest czytelne dla użytkownika, intuicyjne i pozwala na łatwe odnalezienie potrzebnych informacji. Tutaj bardzo ważna jest spójność i marketing internetowy.

Kontakt jest najważniejszy dla nabywcy, który chce złożyć zamówienie lub zapytać o oferowane usługi. Lepiej nie ograniczać się do samego formularza kontaktowego. Wśród danych do kontaktu adres e-mail oraz numer telefonu to obowiązek. Mile jest też widziane imię i nazwisko do kontaktu. Dodatkowe elementy to linki do portali społecznościowych, typu Facebook czy Twitter.

Dobrze jest też aktualizować co jakiś czas treści na stronie. Proste strony firmowe, które ograniczają się tylko do przedstawiania ofert i zdjęć projektów nie wymagają zbyt częstych aktualizacji. Jednak większe serwisy wymagają częstszych aktualizacji, ponieważ przekłada się to na rzetelność firmy w oczach użytkowników – daje to pewność, że przeglądane treści i oferty są nadal aktualne. Dobre strony internetowe muszą też dostosowywać się do nowych standardów, które pojawiają się w Internecie. Kolejnym ważnym aspektem jest marketing internetowy który otwiera przed nami szereg ważnych pojęć jak np. pozycjonowanie.

Pozycjonowanie – strona musi dać się znaleźć w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie to długotrwałe działanie, na którego efekty trzeba czekać co najmniej parę miesięcy.

Strona może być interaktywna i pozwalać użytkownikom na komentowanie tekstów, wypełnianie ankiet czy też ocenianie produktów w przypadku sklepu internetowego. Można też zintegrować stronę z Facebookiem i dać możliwość na udostępnianie tekstów, polubienia.

Dobre strony internetowe są responsywne – czyli dostosowują się do rozmiarów ekranu na którym są wyświetlane. Muszą też być tak wykonane, aby działać na wszystkich systemach i urządzeniach.

Dlatego, aby Państwa strony internetowe spełniały wszystkie wymagania i były pozytywnie postrzegane przez czytelników i wyszukiwarkę skontaktujcie się z naszą agencją interaktywną. Agencja marketing internetowy pomoże nam w zaplanowaniu strony zatem łatwo stworzymy stronę na miarę dzisiejszych użytkowników Internetu i zagwarantujemy satysfakcję z posiadania własnej witryny.

sitiweb