ramka na zdjęcie na ścianę

Posted on Posted in dekoracja, ramka, zdjęcia

Jeśli wypatrujesz kreatywnych pomysłów na ozdoby, postaw na własnoręcznie robione czy też ozdabiane ramki na fotografie. W ten sposób przyznasz swojemu wnętrzu bardziej indywidualny charakter i sprawisz, iż sympatyczne wspomnienia zawisną na ścianie powodując uśmiech na twarzy. Twoi goście również nie przespacerują obojętnie obok interesująco skomponowanej galerii fotografii.
Ramka ze starych drzwi, okna czy też lustra.
Przeprowadzka? Renowacja? Wymiana mebli z mieszkania toświetny czas na wykorzystanie pokładów pomysłowości oraz przedmiotów, które przez szczypcie pracy oraz kreatywności zdołają dostać drugie życie. Jeżeli marzy Ci się przestrzeń wypełniona fotografiami, postaw na duże elementy takie jak drzwi bądź okno.http://ramkanazdjecia.com.pl/
Ramka z muszelkami Wielbiasz morską bryzę, natomiast plaża mogłaby być Twoim drugim domem? Użyj swoją pasję do stworzenia „morskiej” ramki. Warto użyć piasku, muszelek, kolorowych kamyczków, sznureczka oraz wyklejanych fragmentów imitującychnaśladujących łódkę lub koło ratunkowe. W taki sposób utworzysz marynistyczną ramkę, jaka z pewnością będzie przypominać Ci o wakacyjnych wojażach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *