Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę naszego domu

Posted on Posted in dobre drzwi drewniane, drzwi drewniane zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

stanowią wizytówkę naszego domu. Ich podstawową funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa domownikom i odcięcie od czynników zewnętrznych.
Drewno od wielu lat służy człowiekowi jako surowiec budowlanyi ozdobny. Różnorodność struktury oraz odcieni sprawia, że wszelaki produkt wytworzony z tego surowca jest niezrównany oraz niepowtarzalny. Produkty wykonane z drewna nadają pomieszczeniom klasy, szyku, elegancji oraz indywidualnego charakteru.
Firma Agmar od 20 lat wytwarza drzwi drewniane zewnętrzne. Nasze produkty cechuje wzmocniona konstrukcja i wysokiej jakości drewno, co gwarantuje solidność na długie lata. W naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi zewnętrzne jak również wewnętrze. Ponadto jesteśmy polską firmą oferującą produkty w konkurencyjnej cenie przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych.

Produkcja w zgodzie z naturą

Produkty, które Państwu proponujemy wytwarzane są w naszym tartaku z wysokiej jakości drewna. Podczas złożonego procesu produkcji nie tylko przeprowadzamy kontrolę jakości na każdym etapie lecz również staramy się dbać o środowisko naturalne. W tym celu nasza suszarnia zasilana jest poprzez energię odnawialną pozyskiwaną z farmy wiatrowej. Dodatkowo do malowania drzwi używamy tylko i wyłącznie farb ekologicznych.

Szeroki wybór wysokiej jakości produktów

W naszym katalogu znajdą Państwo często wybierane modele drzwi o różnorodnym wzornictwie wykonanym poprzez zastosowanie innowacyjnej technologii 3D. Oferowane przez naszą firmę produkty są trwałe, eleganckie jak również dostępne w szerokiej wersji kolorystycznej. Proponujemy Państwu drzwi drewniane zewnętrzne płytowe, dwuskrzydłowe oraz ramiakowe jak również drzwi przeznaczone do użytku wewnętrznego. Staramy się zrealizować oczekiwania nawet w największym stopniu wymagających Klientów. Dlatego na specjalne życzenie wyposażamy drzwi w dodatkowe atestowane zamki jak również znakomicie dopasowane wkładki i klamki spełniające Państwa oczekiwania.

Dodatkowe akcesoria

Firma Agmar to nie tylko dobre drzwi drewniane ale również rozmaite dodatki. Naszym Klientom oferujemy klamki, gałki oraz szyldy w różnych stylach a także kolorach, co umożliwia utworzenie idealnej kompozycji. W naszej ofercie znajdują się również ościeżnice, wizjery, progi a także inne produkty niezbędne do wykończenia drzwi każdego pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy dodatkowo produkty wykonywane według indywidualnego projektu.

Dystrybucja w kraju i za granicę

Drzwi a także akcesoria związane ze stolarką drzwiową wytwarzane poprzez firmę Agmar dostępne są w wielu miastach południowo-wschodniej Polski. Kompletna wykaz sklepów oferujących nasze produkty znajduje się na stronie internetowej agmar.biz.pl.
Dodatkowo po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej zajmujemy się również dystrybucją naszych produktów do krajów członkowskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *