Auto złom Chorzów

Posted on Posted in auto, Motoryzacja

Zapraszamy do wykorzystania z własnych usług z kompletnego województw. Zajmujemy się skupowaniem samochodów, złomowaniem pojazdów i skupem aut oraz różnych metali Dostaliśmy zgodę na przeprowadzanie recyklingu aut, dzięki czemu staliśmy się honorowaną stacją demontażu. Zezwoliło nam to na rozszerzenie zasięgu działalności i jej szybki postęp w kierunku kompletnej ochrony środowiska.
Oprócz przyjmowaniem starych oraz uszkodzonych pojazdów zajmujemy się także skupowaniem złomu stalowego, metali kolorowych, akumulatorów i makulatury. Zapewniamy korzystne ceny oraz profesjonalną obsługę każdego klienta. Auto szrot.
Nasza firma w pełni dba o ochronę środowiska naturalnego oraz spełnia każde określone prawem warunki jej dotyczące. Zapoczątkowaliśmy współpracę z przedsiębiorstwami zajmującymi się recyklingiem odpadów takich jak oleje, wszelkie ciecze niebezpieczne, tworzywa syntetyczne itd., jakie zostają po demontażu aut. Nasza Własna firma zajmuje zaprząta się nie skupem pojazdów, lecz także prowadzi sprzedaż odzyskanych części samochodowych. Mamy części zarówno do samochodów osobowych, i dostawczych. Oferujemy elementy karoserii, podwozia, układy elektryczne i dużo innych. Gwarantujemy wysoką jakość i przystępne ceny sprzedawanych produktów. Zapewniamy, że nasi kompetentni pracownicy każdemu z klientów fachowo pomogą w doborze odpowiednich części. Automobil Złom zajmuje się skupowaniem, złomowaniem z autokasacją pojazdów różnego modelu w każdym stanie. Firma akceptuje zarówno działające auta, jak i wozy powypadkowe, skorodowane, stare i zepsute. Złomowisko własną robotę wykonuje i działa na podstawie zezwoleń, które zapewniają wystawianie oraz wydawanie zgodnych z obowiązującym przepisami zaświadczeń o demontażu, zwanych inaczej poświadczeniami o kasacji. Zaświadczenia te gwarantują klientom bezproblemowe wyrejestrowanie samochodu w odpowiednim Wydziale Komunikacji oraz wypowiedzenie umowy OC już w dniu oddania pojazdu na złom.